Zamknięcie naboru na Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla bezrobotnych kobiet i mężczyzn do 30 roku życia

Print Drukuj

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (VI)” zakończy się 3 grudnia 2021 roku. Projekt jest realizowany w ramach Poddziałania 1.1.2, które wspiera osoby młode w zdobywaniu zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że kolejny nabór wniosków planowany jest na rok 2022.

Więcej informacji o realizacji projektu i formach wsparcia można znaleźć na stronie internetowej urzędu, w zakładce dotyczącej programów aktywizacyjnych. Dodatkowe szczegóły związane z projektem można odkrywać na dedykowanej podstronie. Sporządziła Elżbieta Buszta.

 
Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że nabór wniosków o przyznanie JEDNORAZOWYCH ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (VI)" w ramach Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
 
zostanie zakończony z dniem 03.12.2021 r.
 
Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, iż  zgodnie z harmonogramem kolejny nabór wniosków w ramach projektu zostanie uruchomiony w 2022 roku.
Informacje o realizacji projektu oraz o formach wsparcia znajdują się na stronie internetowej Urzędu: http://lezajsk.praca.gov.pl w zakładce Rynek pracy → Programy aktywizacyjne i projekty urzędu, na podstronie projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (VI)"
 
 
 
 
 
 
 
Sporządził/a: Elżbieta Buszta
 
Informacje o publikacji dokumentu